auto motor i sport poleca:

Alfa Romeo MiTo M430 – wyższe inspiracje

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Marangoni najwyraźniej inspiracji szukał u Ferrari, szczególnie modelu F430 (patrz nazwa). Tuning jest kompletny i obejmuje zarówno osiągi jak i stylistykę. Mała Alfa pokazała nowe oblicze.

Pod maską znajduje się 1,4-litrowy silnik doładowany, który dzięki nowej turbosprężarce może pochwalić się mocą 220 koni mechanicznych. Zmiany poczyniono również w zawieszeniu, które, aby poprawić właściwości jezdne, obniżone zostało o 40 mm. Nowy jest filtr powietrza ze specjalnym karbonowym pojemnikiem.

Zmodyfikowano również układ hamulcowy, zastosowano większe tarcze i 10-tłoczkowe zaciski. Alfa powinna stawać jak wryta.

W tuningu najbardziej jednak rzuca się w oczy to co widać. A w przypadku Alfy widać, że zmieniło się sporo. Przede wszystkim uwagę zwracają dwukolorowe malowanie nadwozia i... czerwone opony. Zastosowane felgi to 18 calowe obręcze o nazwie Oxigin Black. Przedni zderzak inspirowany był tym z Ferrari F430. Drzwi z kolei to tzw. lambo-doors, a więc otwierane pod kątem do góry. Nowy jest też tylny zderzak z karbonowym dyfuzorem.

Nie mogło się obejść bez zmian wewnątrz. Podsufitka jest czerwona, podobnie jak siedziska i oparcia foteli. Największy bajer to pedały, drążek skrzyni biegów i dźwignia hamulca ręcznego z kamieniami od firmy Swarovski.

Źródło: carscoop

Tagi: Alfa Romeo | Mito | M430 | Marangoni | tuning

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij