auto motor i sport poleca:

Alfa Romeo Milano – debiut w… Facebooku

Poleć ten artykuł:

Alfa Romeo Milano Zobacz całą galerię

Podobnie, jak w przypadku prezentowanej dzisiaj Dacii, fotografie nowego samochodu, wykonane telefonem komórkowym, wyniósł któryś z pracowników firmy. Dzięki niemu, możemy już dziś oglądać następcę Alfy Romeo 147 w nowym wydaniu. Ciekawostką jest, że zdjęcia te zostały zamieszczone najpierw w... portalu społecznościowym o nazwie Facebook.

Tak, jak się spodziewano, Milano pod względem stylistycznym jest oparte na mniejszym MiTo, który z kolei zapatrzony jest w supersportową Alfę Romeo 8C Competizione. Mamy więc zaokrąglone przednie reflektory i ogromne scudetto z przodu. Z tyłu zastosowano znane z poprzednika rozwiązanie w postaci klamki ukrytej w słupku.

Wewnątrz uwagę zwraca ciekawie zaprojektowana, skromna konsola środkowa oraz zegary bardzo podobne do tych, stosowanych w mniejszym MiTo.

Alfa Romeo Milano oparta została na tej samej płycie podłogowej, co Fiat Bravo, czy też Lancia Delta. Klientów będzie miał spory wybór benzynowych i wysokoprężnych jednostek napędowych o mocach od 120 do 200 koni mechanicznych. Z pewnością w późniejszym terminie pojawi się sportowa odmiana GTA.

 

Tagi: Alfa Romeo | Milano | debiut | 147 | nowy model | Facebook | Mito

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij