auto motor i sport poleca:

Alpina B3: rakieta na "ropę"

Poleć ten artykuł:

Tuner BMW na targach we Frankfurcie zademonstruje swój nowy model - będzie nim BMW serii 3 z podwójnie turbodoładowanym dieslem.

Zobacz całą galerię

Nowa wersja Alpiny B3 posiada ten sam silnik diesla co modele XD3 i D5 - jest nim rzędowy, 6-cylindrowy motor wspomagany przez dwie turbosprężarki. Generuje on 345 KM i 700 NM momentu obrotowego, dzięki czemu pierwszą "setkę" osiąga w 4,6 sekundy i rozpędzi się maksymalnie do 278 km/h.

Mocna wersja serii 3 ma spalać średnio 5,6 litra oleju napędowego na sto kilometrów i emitować 139 g CO2/km. Nowy silnik jest zgodny z normą Euro 6.

Samochód będzie napędzany standardowo przez tylne koła, lecz opcjonalnie można będzie dokupić napęd na cztery koła. W opcji dostępny będzie także dyferencjał o ograniczonym poślizgu.

Alpina B3 różni się od regularnej wersji BMW przestylizowanymi zderzakami, klasycznymi felgami Alpine oraz czterema końcówkami wydechu.

amis

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: bmw | 3 | alpina | b3

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij