auto motor i sport poleca:

Apollo 2016 - zapowiedź nowego

Poleć ten artykuł:

Apollo niegdyś wypuściło samochód o nazwie Gumpert Apollo, który był jednym z najszybszych aut sportowych świata. Teraz niemiecka marka chce pokazać "całkowicie nowy model Apollo". Osiągi auta będą godne Veyrona.

Apollo zapowiedź

Apollo szykuje nowy model na targi motoryzacyjne w Genewie, które odbędą się w marcu tego roku. Czego możemy się spodziewać po nowym Apollo? Po zdjęciu zapowiadającym nowe auto ciężko cokolwiek stwierdzić. Wydaje nam się, że fotografia pokazuje fragment tylnego zderzaka, skrywający końcówkę układu wydechowego. Możemy się tam też dopatrzeć karbonu.

Zagraniczne media spekulują, że nowy samochód Apollo będzie nosił nazwę Arrow, czyli strzała. I ma być też tak szybki... jak strzała. Pod maską może pracować silnik o mocy ok. 900 KM. W połączeniu z lekkim nadwoziem ok.1300-1400 kg możemy spodziewać się rewelacji. Skąd takie wnioski? W 2012 roku Apollo wypuściło szalonego potwora z 850-konnym silnikiem V8, a auto w całości ważyło 1100 kg.

Drzwi salonu genewskiego otwierają się 3 marca, więc o nowym aucie Apollo powinniśmy dowiedzieć się czegoś wcześniej.

Tagi: Apollo | 2016

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij