auto motor i sport poleca:

Aston Martin V12 Vantage Dywizjon 303 - droga na Poznań Motor Show

Poleć ten artykuł:

Zwariowany pomysł od gotowego projektu Astona Martina w barwach słynnego Dywizjonu 303 dzieliło jedynie 30 godzin pracy zespołu specjalistów - chwilę po debiucie ten wyjątkowy samochód pojawił się na naszym stoisku podczas Motor Show w Poznaniu! Oto droga jaką przeszedł ten projekt.

Było to zwykłe, ciągle jeszcze zimowe popołudnie. Leniwy nastrój, partyjka wirtualnych wyścigów na Play Station i powolne sączenie kawy. To wtedy w firmie Wilczynsky Studio Pielęgnacji Samochodów narodziła się idea oklejenia samochodu w jakiś nietypowy wzór. Harlequin? Złoty chrom? Nic bardziej sztampowego. Do głowy wpadł pomysł aby przyozdobić Astona Martina V12 Vantage należącego do firmy D1CK.pl w barwy myśliwca Vickers Supermarine Spitfire Mk.VB używanego w podniebnych pojedynkach przez pilotów słynnego Dywizjonu 303. Wszak opowieść o polskich pilotach to jedyna książka, którą pomysłodawcy projektu przeczytali w szkolnych latach z przyjemnością - od deski do deski. Szybka burza mózgów, spotkanie z historykiem, zamówienie foli i do roboty.

Tagi: Aston Martin | V12 Vantage | Carbon Edition | Poznań Motor Show 2016

Oceń artykuł:

3,60

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij