Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Aston Martin V8 Vantage S na wideo

Aston Martin V8 Vantage S Aston Martin V8 Vantage S

Auto prezentuje swoje wdzięki na hiszpańskim Ascari Race Resort. A jest co prezentować - zarówno od strony wizualnej, jak i dźwiękowej. Za dźwięk odpowiada 4,7-litrowy silnik V8 o mocy 430 KM i momencie obrotowym 490 Nm, który pozwala na osiągnięcie "setki" w 4,5 sekundy od startu i rozpędza auto do 205 km/h.

Za stronę wizualną natomiast odpowiada dokładka przedniego zderzaka z włókna węglowego, nowe listwy progowe, większy tylny spoiler i carbonowy dyfuzor w tylnym zderzaku. W nadkolach wylądowały 19-calowe felgi z lekkich stopów.

Dodatkowo na liście nowości znalazło się zmodyfikowane zawieszenie, sportowa kierownica i znaczki Vantage S rozsiane po nadwoziu i kabinie.

A oto dwa materiały wideo z toru w Hiszpanii. Pierwszy - krótszy, dla tych, którzy się spieszą i drugi - dłuższy, do porannej kawy.

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 1 062 925 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Wygląd wyglądem, ale jak brzmi. Swoją drogą jest to według mnie trochę auto bez sensu, bo tak naprawdę po co go zbudowali? Żeby dać więcej niż zwykły Vantage, ale też dla ludzi, których nie stać na Vantage'a z V12? Trochę wciskanie na siłę.
  ~Samuraj, 2011-03-14 22:14:02
 • avatar
  zgłoś
  W literkach i oznaczeniach nowych wersji Astona można się teraz zawyczajnie pogubić. Pal licho, że będzie na to psioczył niejaki Jeremy C. Ważne za to, że ta wersja potrafi więcej niż normalna - a przy tym ponętnie wygląda. Zapakować? Chętnie - zamiast BMW 6 coupe (fajniejsze są zgrabne modelki niż słonie w składzie porcelany TurboDymoMena)
  airmatic, 2011-03-14 20:26:10
 • avatar
  zgłoś
  Pokazana w Genewie nowa odmiana modelu Vantage została uwieczniona w materiale wideo
  auto motor i sport, 2011-03-14 09:25:07
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij