auto motor i sport poleca:

Aston Martin V8 Vantage… z Kanady

Poleć ten artykuł:

Aston Martin V8 Vantage MWDesign+Technik Zobacz całą galerię

Okazuje się, że Kanadyjczycy, wyśmiewani często w serialu "South Park", znają się na rzeczy, a Aston Martin w ich wykonaniu prezentuje się nad wyraz dobrze. Z drugiej strony, patrząc na zdjęcia, nie wiadomo co bardziej przyciąga uwagę - samochód, czy pozująca obok niego pani.

Auto, pomalowane matową bielą, otrzymało nowy zestaw aerodynamiczny, podkreślający jego sportową sylwetkę. Zmiany nie są olbrzymie, jednak dodają Astonowi jeszcze bardziej sportowego charakteru. Oczywiście, dokładka zderzaka przedniego oraz tylnego, a także inne elementy zestawu wykonane zostały z włókna węglowego.

MWDesign+Technik zaaplikowało Vantage'owi nowe, piękne 20-calowe felgi z lekkich stopów, które świetnie komponują się z jasną barwą lakieru.

Pod maską także zaszły stosunkowo niewielkie zmiany, a w miejsce seryjnego, pojawił się sportowy układ wydechowy. Dzięki nim, 380-konny silnik Astona teraz legitymuje się teraz mocą 445 koni mechanicznych.

 

Tagi: Aston Martin | Vantage | V8 | tuning | Kanada | MWDesign+Technik

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij