auto motor i sport poleca:

Aston Martin zastrzega tajemniczo brzmiącą nazwę

Poleć ten artykuł:

Nowa nazwa pojawi się nie tylko na samochodach osobowych, ale trafi do modeli torowych. Aston Martin przygotuje również linię produktów spod szyldu Aeroblade.

Aston Martin Vulcan

W przyszłym roku z Gaydon wyjedzie następca modelu DB9. Auto zostanie zbudowane na zmodyfikowanej platformie VH, a pod maską nie zabraknie dobrze znanego silnika V12 o pojemności 6 litrów. W ofercie ma również pojawić się wersja z 4-litrowym motorem bitrubo V8, skonstruowanym przez AMG.

Bardzo prawdopodobne, że Aeroblade będzie nową linią produktów, coś na wzór Moparu w Chryslerze. Kolejnym modelem, który wypromuje nową nazwę będzie crossover zapowiadany przez koncepcyjny model DBX. Dodatkowo producent z Gaydon do końca dekady chce całkowicie odświeżyć gamę modelową. DB11 szykowany jest na marcowe targi w Genewie. Możemy spodziewać się auta, którego design będzie bazował na modelu DB10. Ten wystąpił w najnowszym filmie o przygodach Agenta 007.

Dziś sprawa z nazwą Aeroblade nie jest do końca jasna. Na pewno sytuację wyjaśnią targi w Genewie. Całkiem możliwe, że szersze informacja na ten temat pojawią się już na początku 2016 roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 1 219 685 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Aston Martin | Aston Martin DB11

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij