auto motor i sport poleca:

Astra na łyżwach i w śnieżnej kuli

Poleć ten artykuł:

Opel, Vauxhall,  Astra Zobacz całą galerię

Dzisiaj w Londynie o godzinie 19 przy Marylebone Road odbędzie się impreza promująca wprowadzenie do sprzedaży nowego Opla Vauxhalla Astry. Producent zaprasza na imprezę na lodzie. Na sztucznym lodzie, gdyż będzie to impreza w klubie, taka łyżwo-pojeżdżawka połączona z dyskoteką.

Przed wejściem do klubu ma stać wielka śnieżna kula, w której zamknięta będzie nowa Astra, obsypana 50 workami sztucznego śniegu.

W środku na imprezowiczów czekało będzie lodowisko i komplety specjalnie przygotowanych łyżew w kształcie Astry. Zmęczeni jazdą będą mogli sprawdzić swoje umiejętności wokalne w Corsie Car-aoke, której również nie zabraknie na imprezie.

To nie pierwszy tego typu event organizowany przez Vauxhalla. Latem ubiegłego roku zorganizowano Vauxhall Skate, podczas którego można było pojeździć na wrotkach w kształcie Corsy. Relację z tej imprezy można obejrzeć wideo umieszczonym poniżej.

 

 

 Nie możemy się doczekać kiedy takie imprezy Opel zacznie organizować i w naszym kraju.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 84 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Opel | Vauxhall | Astra

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij