Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Audi A1 i Justin Timberlake gwiazdami kina?

Audi A1 Audi A1

Justin ma zostać aktorem. Będzie grał główną rolę w szykowanym przez Audi filmie. Główną obok modelu A1 oczywiście. Z poniższej zapowiedzi wynika, że film będzie miał wszystko czego trzeba, by osiągnąć sukces - pościgi samochodowe, dym z opon, przemoc, dobrą muzykę i piękną bohaterkę, którą trzeba będzie ratować z opresji (Dania Ramirez). Czy będzie sukces? Przekonamy się czwartego maja, bo na ten dzień zaplanowano premierę.

Pomysł Audi przypomniał nam o kultowej serii ośmiu filmów przygotowanych przez BMW w 2001 i 2002 roku. Seria z Clivem Owenem za kierownicą różnych modeli BMW do dziś zajmuje miejsce w czołówce naszych ulubionych "zabijaczy czasu". Czy Audi uda się zbliżyć do produkcji BMW? Zobaczymy.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Beznadziejny wybór. I co chciało Audi tym przekazać - że robi samochody dla lalusiów i pozerów? Na szczęście nie będzie miało to specjalnego wpływu na sprzedać A1, a można się spodziewać, że będzie na niezłym poziomie, bo i sam samochód będzie niezły. Jedno, nad czym Audi mogłoby popracować to stylistyka wnętrza, bo o ile nie można mieć specjalnych zastrzeżeń, jeśli idzie o ergonomię, jakość materiałów czy ich spasowanie, to do designu już tak. Chyba tylko w nowym A8 wnętrze mi się z czysto estetycznego punktu widzenia podoba. Mogliby się trochę postarać, zatrudnić kogoś ze smakiem, żeby tę kwestię podciągnął. Zresztą, być może już to zrobili, bo widziałem na zdjęciach prototyp Audi Q3 i wnętrze wyglądało atrakcyjnie.
  Pink, 2010-04-13 17:40:50
 • avatar
  zgłoś
  dobre to, ciekawe ile odcinków wykręcą
  esper, 2010-04-13 10:14:37
 • avatar
  zgłoś
  Wybór Justina Timberlake'a na "twarz Audi A1" specjalnie nas nie zachwycił. Sądziliśmy, że jego zadaniem będzie „stać i ładnie wyglądać". Wygląda na to, że Audi miało inny plan.
  auto motor i sport, 2010-04-13 08:40:26
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij