auto motor i sport poleca:

Audi RS3 MTM - magiczne 300 km/h

Poleć ten artykuł:

Prędkość 300 km/h to wciąż bariera, która wielu elektryzuje. Ta magiczna liczba poprzez MTM jest teraz dostępna dla Audi RS 3 Sportback. Poznaj szczegóły kompaktowego potwora.

Zobacz całą galerię

Standardowe Audi RS 3 Sportback zasilane jest przez pięciocylindrowy motor 2,5 l turbo. Jednostka generuje moc 367 KM (465 Nm). Ludzie z MTM pogrzebali w silniku, co dało moc 435 KM i wzrost maksymalnego momentu obrotowego do 605 Nm. To jednak nie wszystko, gdyż za jeszcze większe pieniądze, MTM podkręci silnik do 500 KM. Firma nie podaje jednak jaki ma to wpływ na osiągi.

Dzięki zmianom auto przyspiesza 0-100 km/h w czasie 3,9 sekundy (0,4 s szybciej niż standardowe RS 3 Sportback). Ale nie to jest najlepsze, prędkość maksymalna wzrosła z 280 km/h do ponad 300 km/h.

Pakiet zmian od MTM to nie tylko modyfikacje silnika. Dołożono 19-calowe fegli Nardo, układ wydechowy ze stali nierdzewnej, nowy układ hamulcowy oraz zawieszenie. Opcjonalnie można zamówić przedni spoiler, dyfuzor oraz obudowy lusterek wykonane z włókna węglowego. W kabinie znajdziemy skórzaną kierownicę przyozdobioną elementami z carbonu. Z tego materiału wykonano również odchudzone fotele kubełkowe.

Audi RS 3 Sporbtack MTM kosztuje równowartość 75 044 euro. Cena zawiera koszt zakupu samochodu, modyfikacje oraz podatki.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Audi RS3 Sportback | MTM | RS3 Sportback MTM

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij