auto motor i sport poleca:

Audi RS5 – katalog już w sieci

Poleć ten artykuł:

Audi, RS5 Zobacz całą galerię

A5 dostępne jest na rynku już od dłuższego czasu, ale Audi długo zwlekało z zaprezentowaniem go w wersji RS. Modlitwy fanów zostały wysłuchane i RS5 w końcu zostanie zaprezentowane światu.

Prezentacja będzie miała miejsce podczas Salonu Samochodowego w Genewie, który rozpocznie się za niewiele ponad tydzień. A pierwsze zdjęcia, pochodzące z katalogu modelu, już trafiły do Internetu.

Nie wiadomo ile w tym prawdziwego "przecieku" a ile świadomego działania marketingowców, ale już wiemy, że model dostępny będzie z trzema wersjami foteli i z czterema zestawami felg aluminiowych.

W dostępnych materiałach nie ma słowa o jednostkach napędowych. Według przewidywań, pod maskę może trafić zarówno 3-litrowe, doładowane V6 z S4, jak również 4,2-litrowe V8 albo 5-litrowe V10 z RS6, a może nawet 5,2-litrowe V10 z modelu R8. Jedyną skrzynią biegów, o której informuje katalog jest siedmiobiegowa, dwusprzęgłowa skrzynia S-tronic.

Na dodatkowe informacje będziemy musieli poczekać do premiery. Chyba, że do sieci trafi kolejny przeciek. Rynkowy debiut auta przewidziany jest na lipiec bieżącego roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Audi | RS5 | Genewa 2010

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij