auto motor i sport poleca:

Audi RS7 pojedzie bez kierowcy

Poleć ten artykuł:

Na torze Hockenheimring, Audi zaprezentuje sportowe RS7, które bez udziału kierowcy pokona możliwie najszybsze okrążenie. Jesteście ciekawi, jak to będzie wyglądało? Oglądajcie na żywo.

Audi RS7 z systemem zdalnego prowadzenia

Podczas finału wyścigów DTM, w niedzielę, 19 października, Audi wystawi sportowe RS7, które przejedzie jedno pełne kółko toru Hockenheimring bez kierowcy. Przejazd ma być jak najszybszy.

RS-siódemka będzie wyposażona w system piloted driving, który ma sterować autem w taki sposób, żeby osiągnąć czas równy kierowcy wyścigowemu. Dotychczasowe testy wskazują, że pętlę Hockenheimringu auto przejedzie w nieco ponad dwie minuty.

Pokazując prototypowe RS7 z systemem piloted driving, Audi przedstawia możliwości tego typu samochodów w przyszłości. Ale jaki jest sens produkowania sportowego samochodu, jeśli kierowca nie może czerpać radości z jazdy?

Bezpośrednią transmisję będzie można oglądać 19 października, w internetowym kanale Audi MediaTV. Początek o godz. 12.45.

Tagi: audi rs7 | bez kierowcy

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij