auto motor i sport poleca:

Audi S1 – premiera w Paryżu

Poleć ten artykuł:

Audi A1 Zobacz całą galerię

Producent nie pokazał jeszcze oficjalnych zdjęć (w galerii prezentujemy koncepcyjne auto pokazane jakiś czas temu na zlocie w Wörthersee) i nie podał żadnych danych technicznych. Możemy się tylko domyślać, że najostrzejsze A1 napędzane będzie tą samą jednostką, którą znajdziemy pod maską VW Polo GTi, Seata Ibizy Cupry i Skody Fabii RS - 180-konną jednostką benzynową o pojemności 1,4-litra, wspieraną kompresorem. Być może w Audi będzie ona odrobinę mocniejsza, by podkreślić jego "Premium" charakter.

Czym S1 będzie się odróżniać stylistycznie od swoich zwyklejszych krewniaków - przekonamy się pewnie w najbliższych dniach. Spodziewać się można standardowych rozwiązań - szerszych opon, felg o większej średnicy, utwardzonego zawieszenia i mocniejszych hamulców. Pewnie dojdzie do tego jeszcze kilka dodatków stylistycznych, w postaci nowych zderzaków i delikatnego spoilera na tylnej klapie. Nie mielibyśmy nic przeciwko temu, by auto przygotowano tak jak wspomniany koncept z Wörthersee, a Wy?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Audi | S1 | Paryż 2010

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij