auto motor i sport poleca:

Audi TT Roadster od ABT

Poleć ten artykuł:

Specjaliści z ABT dorwali się do wciąż jeszcze świeżego Audi TT Roadster. Więcej mocy, momentu, spojlerów i emocji – to gwarantuje niemiecki tuner. 

Zobacz całą galerię

Audi TT Roadster, czyli małe sportowe cabrio ukierunkowane bardziej na radość z jazdy i uśmiech kierowcy niż na komfort i praktyczność. Z 2-litrowym silnikiem pod maską, który pod prawą stopą zapewni 230 KM powinien spełnić oczekiwania większości kierowców. Są jednak i tacy, którym to z pewnością nie wystarczy. W ich potrzeby celuje tuner ABT, znany z zamiłowania do tuningowania seryjnych samochodów Audi.

Tunerzy zza zachodniej granicy nie byliby sobą, gdyby nie pogrzebali w silniku auta stojącego „na warsztacie”. Wizyta w ABT sprawia, że czterocylindrowy motor TFSI pozwala małemu Audi legitymować się mocą 305 KM! Niestety, nie pochwalono się w jakim czasie zmodyfikowane TT rozpędza się do pierwszej „setki”, ale można się spodziewać, że wynik jest zbliżony lub nawet lepszy od tego, osiąganego przez 310-konne Audi TTS.

   

Poza tym, że spece z ABT polepszyli osiągi auta pochylając się nad komorą silnika, nie zapomnieli, by TT-tki z ich pakietem wyróżniały się na ulicy. Trzeba im przyznać, że to zwarte „wozidełko” wygląda naprawdę apetycznie! Przeprojektowane, ostre zderzaki, dyfuzor, spojler tylnej klapy, 4 pokaźnych rozmiarów końcówki wydechu i świetnie wyglądające felgi w rozmiarach od 18 do 20 cali. Agresywnemu nadwoziu bliżej do ziemi niż standardowemu TT. To za sprawą sportowych sprężyn, które obniżają auto o 35 mm z przodu i 30 mm z tyłu. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 156 740 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Audi TT | Roadster | ABT | Abt Sportsline

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij