auto motor i sport poleca:

Audi – brakuje samochodów

Poleć ten artykuł:

W USA popyt na auta z Ingolstadt przekroczył oczekiwania zarządców marki. 31-procentowy wzrost popytu odbił się na stoku importera, który nie nadąża z dostarczaniem aut. W związku z faktem, że są one produkowane w Niemczech i muszą przepłynąć do USA kawał drogi, od chwili złożenia zamówienia przez klienta do momentu odbioru auta może upłynąć kilka miesięcy. To sprawia, że część klientów rezygnuje z zakupu i ucieka do innych marek. Najbardziej chodliwymi modelami Audi za Oceanem są A4 i Q5. Natomiast bardziej prestiżowe modele - jak A6 - interesuje jedynie 15% klientów. Producent chce, żeby modele z wyższej półki stanowiły 55% sprzedaży i liczy, że pomocne w osiągnięciu tego celu stanie się wprowadzenie do oferty modelu A7 i popularyzacja wysokoprężnych silników w SUVie Q7.

Tymczasem w najnowszym spocie reklamowym niemiecki producent informuje, że coraz więcej klientów opuszcza BMW, Mercedesa i Lexusa i chce się przesiadać na samochody Audi. A to nie zawsze jest proste, co dobitnie podkreśla poniższy materiał filmowy, z dwiema wersjami zakończenia:

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Audi

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij