Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Audi też szykuje elektrycznego malucha (wideo)

Wygląda na to, że w tym roku we Frankfurcie nie braknie ekologicznych, miejskich maluchów. Volkswagen pokaże Upa, BMW wystawi i3, Renault przywiezie Frendzy, a pewnie do września dowiemy się jeszcze o kolejnych nowościach. Dziś na przykład okazało się, że malucha szykuje również Audi. Na Placu Poczdamskim w Berlinie kręcono ostatnio materiał wideo z niezwykłym, zakamuflowanym pojazdem ze znaczkiem Audi z przodu. Niemiecki producent nie mówi o nim ani słowa, ale zapewne to kolejny projekt Grupy Volkswagena na zbliżające się wielkimi krokami, frankfurckie IAA.

Na klipach wideo umieszczonych na youtubie widzimy małe auto, w którym pasażer siedzi za a nie obok kierowcy. Nie słychać pracującego silnika, można więc zaryzykować stwierdzenie, że Audi wykorzysta do jego napędu energię elektryczną.

Swoją drogą, Plac Poczdamski, ruchliwy o każdej porze dnia, to doskonałe miejsce na zrobienie szumu wokół tego projektu. I w przeciwieństwie do "zwykłych", ukrytych pod kamuflażem mułów testowych, w których logotypy producenta są skrzętnie ukrywane, tutaj pierścienie Audi widać z daleka...

 

 

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Szczerze mówiąc wygląda to okropnie, jak skrzyżowanie gokarta z normalnym samochodem, no i oczywiście musieli walnąć charakterystyczne dla Audi reflektory z przodu (wydanie S, ale nic nie szkodzi). Czekam na IAA, bo póki co patrzę na to z grymasem zdziwienia.
  ~Samuraj, 2011-08-09 13:59:16
 • avatar
  zgłoś
  Zobacz jak wygląda elektryczny tandem Audi.
  auto motor i sport, 2011-08-09 09:14:15
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij