auto motor i sport poleca:

Auto dla kobiety – top 10 kabrioletów

Poleć ten artykuł:

Ciepło promieni słonecznych i wiatr rozwiewający włosy, czyż to nie idealna perspektywa? Dlatego wybraliśmy 10 kabrioletów, które idealnie pasują do kobiecych, modnych dodatków. Sprawdź, który z nich jest dla Ciebie.

Stylowy wygląd, niezłe właściwości jezdne i frajda z jazdy – to główne czynniki, które braliśmy pod uwagę przy wyborze samochodów w nadwoziu typu kabriolet do naszego zestawienia. Mimo że auta z otwartym dachem w polskim klimacie nadają się do sezonowego użytkowania, to są warte uwagi. Zwłaszcza, gdy ktoś szuka drugiego lub trzeciego samochodu.

My postanowiliśmy do naszego zestawienie wybrać modele przede wszystkim przyciągające wyglądem. Niebanalny styl, ciekawie nakreślona linia nadwozia i ładne wnętrze pozwalają cieszyć się autem podczas użytkowania. Oczywiście nie mogliśmy pominąć tych z mocnym silnikiem, bo ciężko nam uwierzyć, że kobiety nie uwielbiają szybkiej (oczywiście bezpiecznej) jazdy.

W rankingu, który przygotowaliśmy pojawiają się dwa włoskie samochody oba na pewno będą przyciągać wzrok przechodniów i idealnie komponować się z nową torebką. Aż sami jesteśmy mocno zdziwieni jak bardzo nasze zestawienie zdominowały samochody niemieckie. Spróbujcie jednak podważyć ich wybór, bo każdy z nich przez nas modeli reprezentuje wysoki poziom wykonania i ma wyrobioną pozycję na rynku.

Oczywiście nie mogło zabraknąć niespodzianki w naszym rankingu. Ta spodoba się paniom, które uwielbiają SUV-y i Crossovery. I od razu chcemy zaznaczyć, że w naszym „top 10” nie uwzględniliśmy Nissana Murano CrossCabriolet, który jest dostępny jedynie na rynku amerykańskim. I na koniec naszego wstępu zdradzimy jeszcze, że jeden z samochodów, który trafił do naszego rankingu to auto, które jest produkowane w jednej z fabryk znajdujących się nad Wisłą.

Sprawdź nasz ranking 10 samochodów z nadwoziem typu kabriolet, które idealnie sprawdza się jako propozycja auta dla kobiety.

Tagi:

Oceń artykuł:

4,70

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij