auto motor i sport poleca:

BBC wyemituje świąteczny odcinek "Top Gear"

Poleć ten artykuł:

Mimo że "Top Gear" na razie nie istnieje to nie przeszkodziło BBC w wypuszczeniu na antenę specjalnego odcinka, który pojawi się w okolicach świąt.

Top Gear

Specjalny, świąteczny odcinek "Top Gear" będzie dwuczęściowym programem o nazwie "Top Gear: From A-Z". Co zobaczymy w nowym epizodzie? Program będzie przedstawiał losy motoryzacyjnego show z jego czasów świetności 2002-2015.

Lektorem będzie John Bishop, brytyjski komediant i aktor. Będzie on opowiadał o zdumiewających ujęciach, ukrytych faktach z programu oraz dziwacznych statystykach z ostatnich 13 lat działalności największego programu motoryzacyjnego świata.

Nie znane są szczegóły wydania specjalnego, ale BBC podało, że materiał będzie zawierał wiele zakulisowych ujęć, w tym wizyty "gwiazd w samochodzie za rozsądną cenę". Widzowie będą mogli też oglądać niesamowite wyczyny kaskaderskie, których w "Top Gear" było niemało.

Wygląda więc na to, że widz nie zobaczy niczego, co by już wcześniej nie widział. Jednak dla fanów programu to może być bardzo dobre uzupełnienie wiedzy o motoryzacyjnym show. Z pewnością nie zabraknie też dobrego humoru, który dostarczą nam "trzej panowie w średnim wieku". No i zawsze to coś świeższego niż "Kevin sam w domu".

Tagi: Top Gear

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij