auto motor i sport poleca:

BMW 1 – będzie ładniejsze?

Poleć ten artykuł:

BMW 1, BMW Zobacz całą galerię

Jedynka w wersji coupe i cabrio będzie teraz bardziej podobna do supermocnej "eMki". Zawdzięcza to przeprojektowanym zderzakom z większymi wlotami powietrza, nowym wzorom felg i lampom przednim, z zamontowaną w kloszu "brewką" z diod LED. W kabinie natomiast znajdzie się nowa tapicerka i kilka dodatków na liście opcji.

Prawie bez zmian pozostanie lista jednostek napędowych. Prawie, bo w 135i miejsce podwójnie doładowanego trzylitrowca zajmie silnik o tej samej pojemności z jedną turbiną. Będzie miał tę samą moc - 300 KM i ten sam moment obrotowy - 406 Nm, ale wedle zapewnień producenta, będzie lepiej reagował na deptanie pedału gazu i będzie bardziej oszczędny. W standardzie łączył się będzie z sześciobiegową skrzynią manualną, w opcji - z siedmiobiegową skrzynią dwusprzęgłową DCT.

Odświeżone modele zobaczymy w przyszłym miesiącu w Detroit, potem na wiosnę w Genewie i wtedy to zacznie się sprzedaż auta w salonach.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW 1 | BMW | lifting

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij