Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW 1 – będzie ładniejsze?

BMW 1, BMW BMW 1

Jedynka w wersji coupe i cabrio będzie teraz bardziej podobna do supermocnej "eMki". Zawdzięcza to przeprojektowanym zderzakom z większymi wlotami powietrza, nowym wzorom felg i lampom przednim, z zamontowaną w kloszu "brewką" z diod LED. W kabinie natomiast znajdzie się nowa tapicerka i kilka dodatków na liście opcji.

Prawie bez zmian pozostanie lista jednostek napędowych. Prawie, bo w 135i miejsce podwójnie doładowanego trzylitrowca zajmie silnik o tej samej pojemności z jedną turbiną. Będzie miał tę samą moc - 300 KM i ten sam moment obrotowy - 406 Nm, ale wedle zapewnień producenta, będzie lepiej reagował na deptanie pedału gazu i będzie bardziej oszczędny. W standardzie łączył się będzie z sześciobiegową skrzynią manualną, w opcji - z siedmiobiegową skrzynią dwusprzęgłową DCT.

Odświeżone modele zobaczymy w przyszłym miesiącu w Detroit, potem na wiosnę w Genewie i wtedy to zacznie się sprzedaż auta w salonach.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 102 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Swoją drogą ciekawe czemu nie zaprezentowali zmian również dla wersji 5d. Lifting i tak ograniczył się do minimum, ale wyszedł na dobre. Wersja 5d i tak pewnie dostanie takie same zmiany, chyba że się mylę.
    ~Samuraj002, 2010-12-17 09:23:44
  • avatar
    zgłoś
    Przy okazji prezentacji BMW serii 1 w wersji M, producent planuje również lifting zwykłych jedynek.
    auto motor i sport, 2010-12-17 09:05:35
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij