auto motor i sport poleca:

BMW 7 – 720 KM pod maską luksusowej limuzyny

Poleć ten artykuł:

Tuningwerk BMW 750Li RS Edition Zobacz całą galerię

Taką propozycję dla dobrze sytuowanych biznesmenów ma niemiecka firma Tuningwerk. Właścicielom BMW w wersji 750Li, wyposażonego seryjnie w 4,4-litrowe V8 o mocy 407 KM proponuje dwa rodzaje modyfikacji mechanicznych.

Najtańszy pakiet, o nazwie GT Edition zawiera modyfikacje pozwalające na podniesienie mocy do 530 KM, a momentu obrotowego do 740 Nm. Dzięki temu auto startuje do setki w 4,2 sekundy i rozpędza się do 310 km/h. Dla tych, którzy żądają hardkoru, Tuningwerk przygotował ostrzejszą wersję - RS Edition. Pierwszą setkę połyka ona w 3,5 sekundy, rozpędza się maksymalnie do 350 km/h! V-ósemka pod maską ma 720 KM i 1090 Nm momentu obrotowego. Potwór!

Poza zmianami w układzie napędowym tuner proponuje wydajniejsze hamulce, sportowy wydech i zestaw delikatnego ospoilerowania.

Tuningwerk podaje ceny tych przyjemności. Auto w wersji GT Edition kosztuje 170 tysięcy euro, za RS Edition trzeba zapłacić minimum 198 tysięcy.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW 7 | BMW | serii 7 | Tuningwerk

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij