auto motor i sport poleca:

BMW M2 jako Safety Car na MotoGP

Poleć ten artykuł:

BMW M2 MotoGP Safety Car rozpocznie swoją służbę już podczas mistrzostw świata w Katarze w przyszłym miesiącu. Zobacz, czy nowy safety car nadąży za motocyklami.

BMW M2 Safety Car MotoGP Zobacz całą galerię

BMW M2 zastąpi Safety Car wyścigów MotoGP z zeszłego roku, czyli BMW M4. M-dwójkę przedstawiono w ciekawej kolorystyce, nadwozie pokryto biały lakierem Alpine White z charakterystycznymi niebiesko czerwonymi pasami, a felgi, klatkę bezpieczeństwa oraz tylny spoiler pomalowano na złoto.

Oczywiście oprócz rasowego wyglądu ważne jest też bezpieczeństwo i dobre prowadzenie na torze. Dlatego oprócz klatki, zamontowano tutaj kubełkowe fotele Recaro z szelkowymi pasami bezpieczeństwa, a auto wyposażono w odpowiednie oświetlenie, zgodne z przepisami MotoGP.

Żeby poprawić prowadzenie na torze z tyłu pojawił się duży spoiler wykonany z włókna węglowego, za złotymi felgami zainstalowano ceramiczny układ hamulcowy oraz wyczynowe zawieszenie olejowe, zaczerpnięte z pakietu M Performance. O dobrą przyczepność dbają sportowe opony Michelin Cup.

Pod maską bez zmian. Pracuje tutaj ten sam, co w drogowej wersji silnik 3.0 R6 twin-turbo o mocy 370 KM i 465 Nm. Współpracuje on z dwusprzęgłową skrzynią DCT. Do setki przyspiesza w 4,2 s. Powinien dać radę rasowym ścigaczom.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW M2 | safety car | MotoGP

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij