Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW M235i Track Edition - tylko dla Holendrów

BMW M235i Track Edition to wersja specjalna dla torowych zapaleńców. Być może też dla kolekcjonerów, bowiem produkcja tego auta jest mocno ograniczona.

Obecnie BMW M235i jest najmocniejszą "dwójką" w ofercie, choć jest już szykowana ostra odmiana - BMW M2. Na razie, największa moc, która dostępna jest w serii 2 to 326 KM, wyciśnięte z 3-litrowego silnika R6.

Co wyróżnia wersję Track Edition? Szczerze mówiąc, niewiele. To typowa "akcja" producenta, podkręcająca nieco sprzedaż i wyróżniająca dany model. "Torowo" nacechowane BMW M235i posiada pełny pakiet z M-Performance ze zderzakami o niskich zwisach, 19-calowymi felgami, tylnym dyfuzorem oraz większym spoilerem na tylnej klapie.

Wnętrze prezentuje dużą ilość alcantary i skóry, sportowe fotele i wyścigową kierownicę z diodami wskazującymi najlepszy moment do zmiany biegu oraz mały wyświetlacz, informujący o najważniejszych danych samochodu. W kwestii osiągów nie zaszły żadne zmiany. Tu pod maską gości ten sam, co w zwykłym M235i wspomniany już 326-konny silnik.

BMW przygotowało tylko 12 sztuk M235i Track Edition. Nieznana jest jego cena, choć zapewne będzie wyższa od standardowej. W Polsce najtańsze M235i z manualną skrzynią biegów kosztuje 212 100 zł.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 102 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Niderlandzki oddział BMW wprowadza na lokalny rynek specjalną wersję BMW M235i o nazwie Track Edition. Zobacz, czym wyróżnia się to auto spośród zwykłych "dwójek".</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/BMW-M235i-Track-Edition-tylko-dla-Holendrow,20292,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-07-30 10:47:30
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij