auto motor i sport poleca:

BMW M3 E92 w rękach Manhart Racing

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Jak sugeruje przydługa nazwa, za sprawą inżynierów Manhart Racing pod maską ostatniego M3 wylądował silnik znany raczej z modeli M5 i M6 - pięciolitrowe V10. Firma jednak nie poprzestała na samym przełożeniu jednostki napędowej. Wraz z silnikiem w M3 zagościła siedmiobiegowa skrzynia SMG, system sterowania DME i tytanowy wydech z czterema końcówkami o średnicy 84 mm. Usunięto też ogranicznik prędkości, dzięki czemu auto może pędzić z prędkością 344 km/h, a do pierwszej setki dochodzi w 3,9 sekundy. Moc? 550 KM, czyli 2,8 kg/KM.


Oczywiście na samych modyfikacjach układu napędowego się nie skończyło. W ślad za nimi przyszedł nowy bodykit, zawieszenie Bilsteina, 20-calowe felgi aluminiowe BBS i szpera z M5 E60. W kabinie zagościło wykończenie z włókna węglowego, tapicerka ze skóry połączonej z alcantarą i nowa kierownica, z wyświetlaczem informującym m.in. o przeciążeniach bocznych czy czasie na ¼ mili.

Cena? 110 000 euro.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | M3 | E92 | Manhart Racing

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij