Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW M6 Competition Package: Więcej M-poweru

BMW M6 Competition Package to więcej sportowego charakteru w już wystarczająco sportowym M6. Co zyskujemy w specjalnym pakiecie?

Competition Package może być zamontowany w każdym rodzaju nadwozia w BMW M6, czyli w Coupe, Cabrio lub czterodrzwiowym Gran Coupe. Zestaw tuningowy ma na celu zwiększenie frajdy z jazdy (jak mówi hasło BMW, Freude am Fahre) i dodanie mocy. Teraz, 4,4-litrowe V8 osiąga 40 KM więcej i dochodzi do liczby 600. Moment obrotowy wzrasta do 700 Nm. To pozwala uszczknąć kilka dziesiątych sekundy w przyspieszeniu do 100 km/h, a prędkość maksymalna wzrosła do 305 km/h.

Dodatkowo w ramach Competition Package utwardzono zawieszenie, sportowy dyferencjał Active M Differential ma teraz ostrzejszą charakterystykę, a układ kierowniczy Servotronic jest bardziej precyzyjny. Jeśli ktoś życzy sobie bardziej agresywny wygląd, podążający za osiągami może zamówić opcjonalne 20-calowe felgi ze sportowymi oponami, a także sportowy układ wydechowy z końcówkami wykonanymi w ciemnym chromie.

BMW M6 Coupe, BMW M6 Gran Coupe i BMW M6 Cabrio z pakietem Competition Package będą dostępne od lipca 2015.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 102 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Czasami producenci wprowadzają do swoich sportowych modeli pakiety, które jeszcze bardziej "usportawiają" auto. Właśnie taki pakiet trafia do BMW M6. Oto BMW M6 Competition Package.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/BMW-M6-Competition-Package-Wiecej-M-poweru,19775,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-18 13:18:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij