Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW M6 Competition we Frankfurcie - Targi Frankfurt 2015

Na halach targowych we Frankfurcie pojawi się BMW M6 w wersji Competition. Specjalna edycja jest zaadresowana dla prawdziwych maniaków marki.

Sebastian Kościółek 2015-09-04

Specjalna wersja Competition powstała na bazie standardowego M6 Coupe. Jednak producent określa ją mianem "jeszcze bardziej indywidualnej". Na razie nie znamy zbyt wiele szczegółów, ale na drodze z pewnością rozpoznamy tą wersję dzięki specjalnej gamie lakierów oraz dodatków z włókna węglowego.

W wersji Competition pojawi się również unikatowa, skórzana tapicerka z kontrastującymi przeszyciami. Podobno nie są to wszystkie zmiany we wnętrzu, ale więcej dowiemy się już za dwa tygodnie.

Pod maską M6 z pakietem Competition drzemie V8 o pojemności 4,4 litra wspomagane przez TwinPower Turbo. Maksymalna moc tego agregatu to 600 KM, a szczytowy moment to 700 Nm.

W ramach pakietu utwardzono zawieszenie, sportowy dyferencjał Active M Differential ma teraz ostrzejszą charakterystykę, a układ kierowniczy Servotronic jest bardziej precyzyjny. Klienci, którzy zamówią opcjonalny pakiet odblokowujący jego możliwości, będą mogli się rozpędzić nawet do 305 km/h.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij