auto motor i sport poleca:

BMW M6 Competition we Frankfurcie - Targi Frankfurt 2015

Poleć ten artykuł:

Na halach targowych we Frankfurcie pojawi się BMW M6 w wersji Competition. Specjalna edycja jest zaadresowana dla prawdziwych maniaków marki.

Specjalna wersja Competition powstała na bazie standardowego M6 Coupe. Jednak producent określa ją mianem "jeszcze bardziej indywidualnej". Na razie nie znamy zbyt wiele szczegółów, ale na drodze z pewnością rozpoznamy tą wersję dzięki specjalnej gamie lakierów oraz dodatków z włókna węglowego.

W wersji Competition pojawi się również unikatowa, skórzana tapicerka z kontrastującymi przeszyciami. Podobno nie są to wszystkie zmiany we wnętrzu, ale więcej dowiemy się już za dwa tygodnie.

Pod maską M6 z pakietem Competition drzemie V8 o pojemności 4,4 litra wspomagane przez TwinPower Turbo. Maksymalna moc tego agregatu to 600 KM, a szczytowy moment to 700 Nm.

W ramach pakietu utwardzono zawieszenie, sportowy dyferencjał Active M Differential ma teraz ostrzejszą charakterystykę, a układ kierowniczy Servotronic jest bardziej precyzyjny. Klienci, którzy zamówią opcjonalny pakiet odblokowujący jego możliwości, będą mogli się rozpędzić nawet do 305 km/h.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | BMW M6 Competition | frankfurt2015

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij