auto motor i sport poleca:

BMW M6 Gran Coupe od G-Power

Poleć ten artykuł:

Każdy samochód, który wyjeżdża z garażu G-Power sprawia wrażenie, jakby jego twórcy byli niewyżytymi maniakami mocy i prędkości. Najnowsze dzieło w postaci BMW M6 Gran Coupe tylko potwierdza ten wizerunek.

Zobacz całą galerię

Już seryjne BMW M6 Gran Coupe kipi mocą (560 KM) i tunerowi G-Power to nie wystarcza. Inżynierom udało się wykrzesać z 4,4-litrowej jednostki V8 aż 740 KM i 975 Nm! Auto ma tyle samo koni, co Ferrari F12, ale prawie 200 Nm więcej momentu obrotowego. A przypomnijmy, że mamy do czynienia z nielekkim, czterodrzwiowym GT.

Jak ogromna moc przekłada się na osiągi? Producent nie podaje czasu przyspieszenia do 100 km/h, od razu przechodzi do poważniejszych wartości, czyli 0-200 km/h. Kierowca z gazem w podłodze, zobaczy na zegarach liczbę 200 km/h po 10,5 s. Nie podano także prędkości maksymalnej, ale stawiamy w ciemno, że przekracza ona magiczną liczbę 300.

Jeśli ktoś nie jest maniakiem szybkości, ale moc standardowego M6 Gran Coupe nie wystarcza, może zdecydować się na słabsze warianty, oferowane przez G-Power. Pierwszy zakłada podniesienie mocy do 650 KM, drugi do 700 KM. Te wartości również przyprawiają o zawrót głowy.

Oprócz modyfikacji w silniku, zmieniono także układ wydechowy, który wydaje teraz bardziej "soczyste" dźwięki i jest o 10 kg lżejszy od seryjnego. Oprócz tego, w przednim zderzaku pojawił się spliter, a w nadkolach większe felgi. Cena modyfikacji nie jest znana.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW M6 G-Power

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij