auto motor i sport poleca:

BMW Serii 3 przechodzi facelifting. Gdzie tu zmiany?

Poleć ten artykuł:

Delikatne zmiany zaszły w przednim i tylnym zderzaku, a także LED-owe lampy mają nowy kształt. Największą zmianę przeprowadzono pod maską.

BMW 3 F30 Facelifting Zobacz całą galerię

Pokazano pierwsze zdjęcia BMW Serii 3 po faceliftingu. Trzeba mieć dobry wzrok, żeby dostrzec różnice w stosunku do odchodzącego modelu. Na pierwszy rzut oka to po prostu "trójka" F10, którą wszyscy dobrze znamy. Jednak po głębszych oględzinach widać małe zmiany.

Po pierwsze zmieniono kształt przedniego i tylnego zderzaka, wcięcia i wgłębienia poprowadzono nieco inaczej. Klosze przednich lamp zostały niezmienione, ale ich "wypełnienie" jest zmodyfikowane. Obwódki LED mają teraz kształt półokręgu, są bardziej ścięte niż u poprzednika. Auto prezentowane na zdjęciach jest też w nowym lakierze Mediterranean Blue Metallic przejętym z Serii 2 Active Tourer.

Wewnątrz nie dopatrujemy żadnych zmian. Modyfikacje przeprowadzono w najmocniejszej odmianie Serii 3. Wersję 335i zastąpiła 340i, z mocniejszym 326-konnym silnikiem.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: facelifting | BMW 3 | seria 3

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij