auto motor i sport poleca:

BMW Vision ConnectedDrive – stać i wyglądać (wideo)

Poleć ten artykuł:

BMW Vision ConnectedDrive Zobacz całą galerię

Projekt Vision ConnectedDrive ma podpowiadać w jakim kierunku pójdzie stylistyka kolejnych modeli BMW. W oczy od razu rzuca się charakterystyczny pas przedni auta, z mocno pochylonym grillem, jak za starych, dobrych czasów, kiedy BMW produkowało modele z "rekinim nosem". Czyżby Adrian con Hooydonk rozmyślał nad powrotem do tej koncepcji? Na uwagę zasługują też tylne lampy - kto wie, czy podobnych nie zobaczymy w nowej "trójce".

Vision ConnectedDrive ma też pokazać jak rozwija się koncepcja BMW w temacie elektroniki pokładowej. Zobaczymy w nim w pełni programowalny wyświetlacz za kierownicą, na którym będzie można rozplanować potrzebne kierowcy elementy, dodatkowo podstawowe informacje będą wyświetlane na przedniej szybie, co można spotkać już od pewnego czasu w aktualnie produkowanych autach.

BMW ani słowem nie wspomina o jednostce napędowej, jaka miałaby drzemać pod maską tego roadstera. Prawdopodobnie więc nie przewidziano żadnej, a auto ma tylko stać i pięknie prezentować się w Genewie.

 

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | Vision ConnectedDrive | Genewa 2011

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij