auto motor i sport poleca:

BMW i3 Concept Coupe – debiut w Los Angeles

Poleć ten artykuł:

To nie odległa wizja, która nie opuści desek wystaw, już w przyszłym roku auto wyjedzie na drogi.

Zobacz całą galerię

Concept Coupe to nic innego jak sportowa (?) wersja konceptu i3. Rozstaw osi pozostał na tym samym poziomie (2570 mm), natomiast pozostałe wymiary to długość x szerokość x wysokość: 3964 x 1768 x 1555 mm. Coupe ma nieco przestylizowany przód, drzwi i nowe boczne progi. Zmieniono też tylną część i zderzak. Mimo tych modyfikacji od razu widać, że Concept Coupe pochodzi z linii „i3”. W nadkolach znajdziemy 20-calowe felgi.

Na pokładzie znajdziemy system informacyjno-rozrywkowy oraz układ iDrive z przyciskami umieszczonymi na konsoli centralnej. Wnętrze utrzymane jest w dwu-kolorowej tonacji. Drewno pochodzi z drzew eukaliptusa, niektóre elementy wykonane są z polerowanego aluminium.

Moc pochodzi z elektrycznego silnika o mocy 170 KM i maksymalnym momencie obrotowym 250 Nm. Na jednym ładowaniu można przejechać maksymalnie do 160 kilometrów. Oprócz odmiany elektrycznej, BMW i3 w wersji 5-drzwiowej będzie również oferowane jako hybryda typu plug-in, wyposażona w dodatkowy silnik spalinowy o pojemności 1,5 litra, pełniący rolę generatora ładującego akumulator.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 98 293 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | i3 Concept Coupe

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij