auto motor i sport poleca:

BMW i8: Policja w Dubaju ma nowe auto

Poleć ten artykuł:

Do tej pory Policja w Dubaju raczej gustowała w paliwożernych V12, V10, V8, które idealnie nadawały się do ścigania nadzianych szejków. Ale nawet oni zrobili się pro-eco. Czy po BMW i8 nadejdzie Prius?

Policja w jednym z najbogatszych miast świata nie może przecież jeździć Oplem Astrą ani Kią Cee’d. Szejkowie w swoich pokrytych chromem egzotycznych hiperautach na złotych felgach nie czuliby wtedy strachu przed stróżami prawa. Dlatego też służby mundurowe w Dubaju też nie jeżdżą byle czym. Co jakiś czas w internecie pojawiają się informacje o nowym nabytku policjantów z tego miasta.

 

 

Tym razem ich kolekcja szybkich radiowozów wzbogaciła się o… hybrydę. Ale w sumie nie brzmi to już tak niedorzecznie od momentu, kiedy trzy najbardziej ekscytujące hipersamochody tego świata korzystają z takiego właśnie napędu. Wracając do spalinowo-elektrycznego radiowozu, to w jego rolę wcieliło się BMW i8. Krótka wizyta w lakierni lub kilka naklejek i auto do patrolowania ulic gotowe. Jednak jak się okazuje, hybrydowe BMW nie będzie służyło do ścigania przestępców, bo jak wiadomo, w zanadrzu Policji z Dubaju jest już kilka szybszych, ale i praktyczniejszych radiowozów. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 597 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW i8 radiowozem w Dubaju | BMW i8 | Dubai

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij