auto motor i sport poleca:

BMW i8 Spyder - czy powstanie?

Poleć ten artykuł:

Harald Krüger, szef marki BMW potwierdził, że BMW i8 Spyder ujrzy światło dzienne. Już szykowane są projekty. Czy otwarta wersja będzie różnić się od coupe?

BMW i8 Spyder

Harald Krüger w wywiadzie dla Handelsblatt stwierdził, że BMW i8 Spyder będzie miało swoją premierę wkrótce. Nie ma pewności co do daty, ale spodziewalibyśmy się otwartej wersji i8 już w przyszłym roku. W końcu o tym aucie spekuluje się już od dwóch lat.

Nie jest też pewne, jaką formę przybierze Spyder. Czy BMW zdecyduje się na elektryczny mechanizm składania i rozkładania dachu? A może zastosują nadwozie typu targa, ze zdejmowanym tylko panelem w dachu? Z odpowiedziami na te pytania musimy jeszcze poczekać.

BMW i8 Spyder będzie miało prawdopodobnie tę samą jednostkę, co znane nam już coupe. Pod maską znajdziemy benzynowy silnik turbo o pojemności 1.5 i motor elektryczny z bateriami litowo-jonowymi. Łączna moc zespołu napędowego to 362 KM. Przyspieszenie 0-100 km/h trwa 4,4 s, a auto spala przy tym średnio 2,1 l/100 km.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 597 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW i8 | Spyder

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij