Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

BMW i8 wzięte na warsztat AC Schnitzera

Gdyby komuś znudziło się "zwykłe BMW i8: może zdecydować się na propozycję od AC Schnitzera. Niemiecki tuner oferuje lepszą aerodynamikę i oczywiście więcej szpanu na ulicach.

Jeśli komuś BMW i8 wydaje się zbyt normalne może zainteresuje go propozycja od AC Schnitzera. Na początek obniżone o 25 mm z przodu i o 20 mm z tyłu zawieszenie, dzięki czemu i-ósemka wygląda jeszcze agresywniej i jest wydajniejsza przez lepsze właściwości aerodynamiczne. Kolejnym elementem są karbonowe wstawki na progach i przednim zderzaku.

Na tylną klapę zawędrował spoiler wykonany z włókna węglowego, który zwiększa docisk tylnej osi. W nadkolach pojawiły się lżejsze o 30% od seryjnych 21-calowe felgi, które (jak twierdzi AC Schnitzer) można zamówić w dowolnym kolorze. Naciągnięto na nie opony o rozmiarze 245/35 R 21 z przodu i 285/30 R 21 z tyłu. Efekt końcowy jest oszałamiający. Choć trudno w to uwierzyć to i8 w tej specyfikacji wygląda jeszcze lepiej niż standardowy samochód. Ceny modyfikacji nie są znane.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 604 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Znany tuner aut BMW - AC Schnitzer wziął na warsztat kolejny model. Tym razem nieco futurystyczne i8.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/BMW-i8-wziete-na-warsztat-AC-Schnitzera,19735,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-12 16:28:20
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij