Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW na Poznań Motor Show 2016

Już za kilka dni wystartuje Poznań Motor Show 2016, czyli kolejna edycja odrodzonych targów poznańskich. Każdego roku impreza przyciąga co raz więcej uczestników i wystawców. Jednym z nich będzie na pewno BMW.

BMW M760Li xDrive

W tym roku marka BMW na targach Poznań Motor Show swoją wystawę przygotowała pod hasłem "Driving luxury". Na stoisku bawarskiej marki będzie można podziwiać najbardziej topowe modele w gamie BMW. Obok serii 6, nowej "7", nie zabraknie BMW i8 oraz linii BMW Individual, stworzoną z myślą o tych najbardziej wybrednych. Odwiedzający będą mogli zobaczyć próbki ekskluzywnych materiałów, które są dostępne w programie BMW Individual - specjalne skóry, kolory lakierów, listwy wykończeniowe czy też elementy wyposażenia dodatkowego.

W tym roku BMW obchodzi 100 lecie istnienia bawarskiego koncernu pod hasłem "Next 100 years". Na targach w Poznaniu fani motoryzacji w specjalnej strefie "Vision gate" będą mogli doświadczyć tego, co być może pojawi w samochodach BMW w ciągu następnych kilkudziesięciu lat.

Najważniejszą premierą BMW na Poznań Motor Show będzie BMW M760Li xDrive, czyli Seria 7 z 12-cylindrowym silnikiem benzynowym M Performance TwinPower Turbo. Samochód z mocą 600 KM osiąga 100 km/h w 3,9 sekundy. M760Li xDrive po raz pierwszy pokazano w Genewie, a jego kolejny przystanek to Poznań Motor Show 2016. Wisienką na torcie będzie BMW i8 w limitowanej serii w kolorze Protonic Red.

Najważniejszą premierą od MINI w Poznaniu będzie MINI Cabrio, które jest  wyposażone w materiałowy dach. Ten można otwierać i zamykać w czasie 18  sekund. Oba procesy możemy przeprowadzić przy prędkości do 30 km/h. Oprócz  Cabrio na stoisku pojawi się również wprowadzony na rynek pod koniec  zeszłego roku MINI Clubman. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 102 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij