auto motor i sport poleca:

BMW serii 3 – lifting coupe i cabrio

Poleć ten artykuł:

bmw 3, Coupe, Cabrio, lifting, 335i Zobacz całą galerię

 

Zmiany zewnętrzne dostrzegą chyba wyłącznie najwierniejsi wielbiciele marki. Trójka ma teraz szersze "nerki" i odświeżone lampy przednie z "brewką" wykonaną w technologii LED na wzór modeli F01 i F10. Do tego przeprojektowano dolną partię zderzaków, lampy tylne i kształt lusterek zewnętrznych

Jedyną zmianę w kabinie wprowadzono w wersji cabrio - zastosowano w niej specjalną tapicerkę skórzaną, odbijającą promienie słoneczne. Dzięki temu skórzane fotele nie parzą gdy pasażerowie chcą na nich usiąść w słoneczny dzień.

Najciekawszą zmianą w odświeżonej wersji modelu jest zastąpienie wykorzystywanego w wersji 335i podwójnie uturbionego, 3-litrowego silnika o oznaczeniu N54, silnikiem N55 z jedną turbosprężarką.

Według zapewnień producenta, nowa jednostka ma tę samą moc i moment obrotowy, ale szybciej reaguje na polecenia kierowcy, jest oszczędniejsza i bardziej ekologiczna.

Czy odświeżona trójka będzie dawała jeszcze więcej radości z jazdy? Przekonamy się, jak tylko trafi na polski rynek. Zanim to nastąpi, zapraszamy do odwiedzenia obszernej galerii zdjęć.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: bmw 3 | Coupe | Cabrio | lifting | 335i

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij