auto motor i sport poleca:

BMW wspiera Olimpiadę w Londynie

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Jedynka w wersjach silnikowych 116i, 116d i 118d w serii limitowanej wyróżnia się pakietem karoseryjnym M, 18-calowymi felgami aluminiowymi, ciemnymi ramkami wokół szyb i końcówką wydechu w kolorze ciemnego chromu. Producent proponuje dodatkowo twardsze zawieszenie - z gamy M Sport. W kabinie znajdziemy wielofunkcyjną kierownicę i niebieską nić, na przeżyciach tapicerki.

W olimpijskiej odmianie dostępne będą również modele serii 3 - 318i oraz 318d. Podobnie jak w przypadku jedynki, upiększono je M-pakietem i 18-calowymi felgami, doposażono w wielofunkcyjną kierownicę i tapicerkę z niebieskimi przeszyciami. Dodatkowo zamontowane zostały sportowe fotele.

By zwykłe auta przekształcić w modele olimpijskie trzeba wydać 500 (seria 3) lub 1500 (seria 1) funtów. Tak - funtów - limitowane edycje dostępne są jedynie na Wyspach Brytyjskich.

Limitowane serie modeli to niejedyny związek niemieckiej marki z londyńskimi igrzyskami. BMW dostarczy flotę pojazdów do obsługi imprezy. Będą to wyłącznie auta z silnikami diesla, hybrydy i pojazdy elektryczne, które będą emitowały nie więcej niż 120 g CO2 na kilometr oraz motocykle i rowery.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | Olimpiada | Londyn 2012

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij