auto motor i sport poleca:

BMW zapowiada nowy model od M Power

Poleć ten artykuł:

Niemiecki oddział BMW na swojej stronie, na Facebooku zapowiedział BMW M2 Coupe. Samochód powinien zadebiutować już za kilkanaście dni.

"Gorące osiągi. Czekajcie na ekscytujący październik!" Tym hasłem Niemcy z Bawarii zapowiadają BMW M2 Coupe. Najnowszy produkt spod znaku M Power może zadebiutować już 14 października, jeśli wierzyć serwisowi worldcarfans.com, który powołuje się na swoje źródła.

M2 Coupe może zostać wyposażone w 3-litrowy silnik turbo, który zagwarantuje moc ok 370 KM oraz blisko 500 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Jednostka ma zostać ożeniona z 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynią. Kolejne nieoficjalne informacje mówią, że Niemcy będą oferować tylko cztery kolory nadwozia do wyboru.

Odliczanie do premiery rozpoczęte. Ostatnio BMW zaprezentowało koncepcyjne M4 GTS, jednak za wcześnie jest by ten samochód trafił na rynek. Czekamy zatem na BMW M2 Coupe.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 98 293 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | M Power | BMW M2 Coupe | BMW M2

Oceń artykuł:

4,50

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij