Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Bagażnik Audi posłuży jako punkt dostaw paczek DHL

Przesyłka zamówiona na Amazon.de zostanie przywieziona przez kuriera DHL wprost do bagażnika Audi.

2015-05-04
Kurier DHL dostarczy paczki do Audi

Zamawiasz produkt przez internet, wybierasz przesyłkę kurierską. Po kilku dniach kurier dzwoni, a Ciebie nie ma w domu. W najlepszym przypadku zostawia paczkę u sąsiadki, ale zdarza się, że trzeba się po nią pofatygować osobiście. Amazon, Audi i DHL wpadli na pomysł, żeby tę drogę nieco usprawnić.

Teraz kierowcy Audi zamawiając produkty na Amazon.de i wybierając formę przesyłki kurierem DHL nie będą musieli martwić się o swoje paczki. Uprawniony kurier DHL poprzez aplikację otrzyma lokalizację samochodu i dostęp do bagażnika Audi. Po otwarciu zostawia paczkę i zamyka klapę, po czym auto automatycznie się zamyka. Po zatwierdzeniu dostarczenia przesyłki przez kuriera, klient otrzyma maila z informacją. Nie wiadomo kiedy system wejdzie w życie, na razie wybrani klienci w Niemczech testują możliwości nowego systemu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>DHL, Amazon i Audi połączyli siły, żeby usprawnić system przesyłki paczek. Teraz, towar "sam" trafi do bagażnika Audi.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Bagaznik-Audi-posluzy-jako-punkt-dostaw-paczek-DHL,19668,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-04 11:06:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij