auto motor i sport poleca:

Będzie wojna!

Poleć ten artykuł:

Wojna Północ-Południe Zobacz całą galerię

Fanów tuningu do odwiedzenia tej imprezy zachęcać nie trzeba. Ale Ci, którym tuning kojarzy się negatywnie, zdecydowanie powinni się na niej pojawić. Mowa o Wojnie Północ-Południe - cyklu imprez tuningowych, podczas których zaprezentowane zostaną najpiękniejsze, najbardziej dopracowane auta jakie powstały w naszym kraju. Ich właściciele będą walczyć o nagrody rzeczowe i pieniężne, oraz tytuł "Best of the Best" dla swoich dzieł. W tym roku konfrontacja nabierze charakteru międzynarodowego, gdyż do rywalizacji zaproszono również tunerów zza granicy.

Pierwsze dwie eliminację odbędą się w północnej części kraju. W ostatni weekend kwietnia podczas Tuning Show w Białymstoku, następnie 17 maja na SpeedManii w Gdyni. Dokładne informacje na temat tych i kolejnych eliminacji zawsze na www.wojnapp.pl, a obszerna relacja z każdej imprezy znajdzie się również na naszej stronie internetowej.

Tagi: tuning | Wojna Północ-Południe | impreza

Oceń artykuł:

3,50

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij