Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Będzie wojna!

Wojna Północ-Południe Wojna Północ-Południe

Fanów tuningu do odwiedzenia tej imprezy zachęcać nie trzeba. Ale Ci, którym tuning kojarzy się negatywnie, zdecydowanie powinni się na niej pojawić. Mowa o Wojnie Północ-Południe - cyklu imprez tuningowych, podczas których zaprezentowane zostaną najpiękniejsze, najbardziej dopracowane auta jakie powstały w naszym kraju. Ich właściciele będą walczyć o nagrody rzeczowe i pieniężne, oraz tytuł "Best of the Best" dla swoich dzieł. W tym roku konfrontacja nabierze charakteru międzynarodowego, gdyż do rywalizacji zaproszono również tunerów zza granicy.

Pierwsze dwie eliminację odbędą się w północnej części kraju. W ostatni weekend kwietnia podczas Tuning Show w Białymstoku, następnie 17 maja na SpeedManii w Gdyni. Dokładne informacje na temat tych i kolejnych eliminacji zawsze na www.wojnapp.pl, a obszerna relacja z każdej imprezy znajdzie się również na naszej stronie internetowej.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Już się nie mogę doczekać weekendu
  Matuu, 2009-04-22 17:57:21
 • avatar
  zgłoś
  no i bardzo dobrze, ogarnięci organizerzy, gruuuuuuuuuuuuuuuuubaśne furki i tabuny pięknych kobiałek - takie imprezy to lubię
  esper, 2009-04-22 07:58:44
 • avatar
  zgłoś
  Tuning to w żadnym razie nie dziurawe tłumiki i kilogramy szpachli. To piękna pasja, wymagająca wiele pracy a często i sporych nakładów finansowych. Ale efekty są niesamowite!
  auto motor i sport, 2009-04-22 00:49:12
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij