auto motor i sport poleca:

Bentley Bentayga - pierwsze samochody trafiły do klientów

Poleć ten artykuł:

Bentley Bentayga zasilany jest przez 6-litrowy motor W12. Pierwsze egzemplarze, które trafiły do klientów pochodzą ze specjalnej edycji Bentayga First Edition.

Bentayga First Edition wyróżnia się m.in. 22-calowymi kołami oraz akcentami w formie flagi Brytyjskiej, którą znajdziemy m.in. na bocznych listwach. Na fotelach i desce rozdzielczej widnieje napis "First Edition". Pod maską znajdziemy potężny motor W12 twin turbo o pojemności 6 litrów, który generuje moc 608 KM i 900 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Na specjalnej imprezie w siedzibie firmy w Crewe wręczono kluczki do pierwszych egzemplarzy First Edition. Goście mogli zobaczyć, jak przebiega cały proces produkcyjny auta. Na każdego Bentley'a Bentaygę przypada 130 godzin pracy. Pierwsza sztuka Bentaygii jest już w Polsce, można ją podziwiać w salonie Bentley Warszawa. Co ciekawe, nie jest to wersja First Edition. 

Tagi: bentley bentayga

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij