auto motor i sport poleca:

Bentley – popularny wśród złodziei

Poleć ten artykuł:

Bentley Continental GT Speed

Bogaci Rosjanie kochają ekskluzywne samochody, w szczególności spod znaku Bentleya, Rolls-Royce'a, czy Maybacha. Moskwa, czy Petersburg to miejsca, gdzie tego typu wozy spotyka się najczęściej. Ale też bardzo często są one namierzane przez złodziei.

W samej tylko Moskwie, do sierpnia zeszłego roku skradziono 7 Bentleyów! Jeden z nich należał do rosyjskiego medalisty olimpijskiego z 1972 roku - Vladimira Zhmudsky'ego.

Nie tak dawno, 21 kwietnia bieżącego roku, Bentley Continental GT został skradziony w Anglii przez trzech młodych ludzi w wieku od 15 do 17 lat. Na ich nieszczęście, zostali oni szybko zlokalizowani przez policję, która udała się za nimi w pościg.

W jego wyniku rannych zostało pięciu policjantów i uszkodzone trzy radiowozy. Bentley, który wypadł z drogi i dachował przy dużej prędkości, został doszczętnie zniszczony, a młodzi przestępcy - bardzo poobijani!

Źródło: Informacja własna


Tagi: Bentley | Continental | GT Speed | kradzież

Oceń artykuł:

4,50

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij