auto motor i sport poleca:

Biały kruk – Nissan 370Z

Poleć ten artykuł:

Nissan 370Z Senner Tuning Zobacz całą galerię

Po pierwsze, 3,7-litrowa jednostka napędowa Z-etki otrzymała dodatkowe stado koni mechanicznych, które zwiększyło się z 331 do 352 koni mechanicznych. Aby to uzyskać inżynierowe Sennera zaaplikowali Nissanowi nowy układ wydechowy o powiększonej średnicy. Obecnie trwają pracę nad uzyskaniem jeszcze większej mocy.

Techniczne zmiany obejmują jeszcze obniżone zawieszenie - o 50 mm z przodu i 45 mm z tyłu - poszerzony rozstaw kół oraz amortyzatory o regulowanym sposobie tłumienia.

Seryjne koła poszły w odstawkę i w ich miejsce trafiły 20-calowe felgi aluminiowe o rozmiarach 9x20 z przodu oraz 10x20 z tyłu. Dostępne są one w rajdowej bieli lub w polerowanym, czarnym macie. Tuner na obręcze zakłada opony o rozmiarze 245/35 z przodu oraz 275/30 z tyłu.

Mimo że 370Z to auto, wyglądające świetnie od razu po wyjeździe z fabryki, Senner pracuje obecnie nad bodykitem nadwozia, który powstanie z włókna węglowego. 

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 200 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | 370Z | Coupe | tuning | Senner

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij