auto motor i sport poleca:

Blog Alfy Romeo Mi.To

Poleć ten artykuł:

Alfa Romeo Mi.To Zobacz całą galerię

Blog dostępny jest w 5 językach pod adresem www.alfamitoblog.com. W jego zawartości są opowieści i filmy wideo osób, które wymyśliły auto, zaprojektowały, wyprodukowały i wypróbowały.

Strona ma być narzędziem komunikacyjnym i aktywna będzie do dnia oficjalnej premiery, zaplanowanej na koniec czerwca. Głównymi aktorami "wirtualnego salonu", zarządzanego przez markę Alfa Romeo, będą zawsze bloggerzy, swobodnie wyrażający swoje opinie poprzez zamieszczanie wiadomości tekstowych (postów) i zdjęć, jak również linków do innych stron.

Oprócz tego, spośród zarejestrowanych użytkowników, wybrano już kilku, którzy spędzą dzień z ekspertami Alfy Mi.To pracującymi w Alfa Romeo Style Centre i Fiat Group Automobiles Test Centre w Laplandii.

Spotkania te będą kontynuowane przez następnych kilka tygodni i będą dotyczyć wielu różnorodnych aspektów projektu. Każde spotkanie jest filmowane, a wideo publikowane on-line w blogu, aby mieli do niego dostęp inni użytkownicy.

Źródło: Alfa Romeo

Tagi: Alfa Romeo | Mi.To | blog

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij