Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Blog Alfy Romeo Mi.To

Alfa Romeo Mi.To Alfa Romeo Mi.To

Blog dostępny jest w 5 językach pod adresem www.alfamitoblog.com. W jego zawartości są opowieści i filmy wideo osób, które wymyśliły auto, zaprojektowały, wyprodukowały i wypróbowały.

Strona ma być narzędziem komunikacyjnym i aktywna będzie do dnia oficjalnej premiery, zaplanowanej na koniec czerwca. Głównymi aktorami "wirtualnego salonu", zarządzanego przez markę Alfa Romeo, będą zawsze bloggerzy, swobodnie wyrażający swoje opinie poprzez zamieszczanie wiadomości tekstowych (postów) i zdjęć, jak również linków do innych stron.

Oprócz tego, spośród zarejestrowanych użytkowników, wybrano już kilku, którzy spędzą dzień z ekspertami Alfy Mi.To pracującymi w Alfa Romeo Style Centre i Fiat Group Automobiles Test Centre w Laplandii.

Spotkania te będą kontynuowane przez następnych kilka tygodni i będą dotyczyć wielu różnorodnych aspektów projektu. Każde spotkanie jest filmowane, a wideo publikowane on-line w blogu, aby mieli do niego dostęp inni użytkownicy.

Źródło: Alfa Romeo

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Mysle ze nawet Alfa nie musi podsuycac atmosferty zwiazanej ze swoim modelem MiTo ponieważ ona jest tak rewelacyjna ze nie trzeba o niej az tyle pisac wystarczy sie nia przejechac.
  ~Piotrek, 2008-11-28 12:55:44
 • avatar
  zgłoś
  to auto ma dusze, ma to cos co mnie fascynuje. napewno jedna z wielu rzeczy sa silniki, a szczegolnie ten 1.4 turbo 155 koni
  ~romek, 2008-11-28 00:31:37
 • avatar
  zgłoś
  a mi to...
  ~romeo Beta, 2008-04-21 11:13:27
 • avatar
  zgłoś
  Alfa Romeo podgrzewa atmosferę wokół swojego nowego modelu, tworząc oryginalny blog poświęcony Mi.To.
  auto motor i sport, 2008-04-21 10:11:38
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij