auto motor i sport poleca:

Brabus SL Roadster – pierwsze zmiany

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Niemcy nie wprowadzili rewolucyjnych zmian, po prostu skupili się na nowym bodykicie. Obejmuje on zderzaki, progi oraz spojler na pokrywie bagażnika. W opcji jest również nowy układ wydechowy a klient ma wybór felg w rozmiarze od 18 do 20 cali. Wnętrze może zyskać nowy prędkościomierz (wyskalowany do 360 km/h), drewniane lub karbonowe nakładki i skórzane obszycia. Progi mogą być podświetlane.  

Miłośnicy wrażeń również nie będą zawiedzeni gdyż Brabus proponuje podniesienie mocy - 4,7-litrowy silnik V8 może osiągać nawet 520 KM (seryjnie 435 KM) i 820 Nm momentu obrotowego (w serii 700 Nm). Ma to oczywiście przełożenie na wyniki "na bieżni" - prędkość 100 km/h SL osiąga w 4,4 sekundy a przyspieszenie kończy się na 300 km/h (elektroniczny "kaganiec").

Brabus oferuje ponadto mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, przeprojektowane zawieszenie ze sportowymi sprężynami oraz przeprogramowany system ABC (Active Body Control), pozwalający obniżyć auto o około 25 mm.  

Tagi: Brabus | SL | tuning

Oceń artykuł:

2,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij