auto motor i sport poleca:

C29 – bolid Saubera na sezon 2010

Poleć ten artykuł:

Sauber, C25,  bolid, Formuła 1 Zobacz całą galerię

Bolid na pierwszy rzut oka wyróżnia ostry i szeroki, wysoko poprowadzony "dziób" i pokrywa silnika połączona z tylnym spoilerem jak w bolidzie McLarena.

Pomimo stosowania silnika i skrzyni biegów Ferrari, team nadal oficjalnie nazywa się BMW Sauber, a oznaczenie BMW znalazło się zarówno na kombinezonach kierowców jak i na przodzie bolidu. Nigdzie nie znajdziemy jednak logo BMW, a tylko malutkie napisy.

Za kierownicami bolidów zasiądą Pedro de la Rosa i Kamui Kobayashi, a dyrektorem zarządzającym teamu została Monisha Kaltenborn, która będzie pełniła tę funkcję jako pierwsza kobieta w F1.

Zarówno bolid jak i stroje kierowców nie zostały pokryte logami sponsorów. Mówi się o tym, że japoński kierowca ma ściągnąć producenta szamponu o oryginalnej nazwie Scalp-D, a być może także koncern Panasonic.

Podobnie jak inne teamy, które już zaprezentowały swoje bolidy, również w tym przypadku tylny dyfuzor pozostał tajemnicą.

Tagi: Sauber | C25 | bolid | Formuła 1

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij