auto motor i sport poleca:

C3 Picasso – nowy Citroen

Poleć ten artykuł:

Citroen C3 Picasso Zobacz całą galerię

C3 to Citroen, który świetnie wpisuje się w obecną gamę aut tej francuskiej marki. Ten niewielki minivan stawia na nowoczesność i styl, dlatego trudno się oprzeć jego urokowi osobistemu.

C-trójka, mierząca 4,08 m długości, 1,73 m szerokości i 1,62 m wysokości charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, mogącym pomieścić pięciu pasażerów oraz bagażnikiem o pojemności wynoszącej 500 litrów.

Tylne siedzenia nowego auta są dzielone i przesuwają się niezależnie w zakresie 150 mm. Podłoga bagażnika jest ruchoma, a oparcie fotela pasażera przedniego rzędu można złożyć, co umożliwia przewożenie długich przedmiotów.

Wnętrze auta jest świetnie doświetlone - łączna przeszklona powierzchnia, należąca do największych w tym segmencie może osiągać do 4,52 m2 w wersji z panoramicznym dachem.

C3 Picasso dostępne jest z gamą nowoczesnych jednostek napędowych. Do wyboru są dwa silniki benzynowe nowej generacji o mocy 95 i 120 koni mechanicznych oraz dwa turbodiesle o mocach 90 lub 110 koni mechanicznych.

Źródło: Citroen

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Citroen | C3 Picasso | nowy model

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij