Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Cadillac CTS Sedan: american player

Wygląda jakby zjechał z boiska do futbolu amerykańskiego – to dobra rzecz. Pytanie czy zawojuje tylko rodzimy rynek czy też pogra o punkty w Europie.

Cadillac CTS

Nowy CTS prezentuje bardziej sportowy image niż dotychczas. Proporcje auta są lepsze a linie nadwozia o wiele bardziej dynamiczne. Szczególnie dobrze wygląda przód z ogromnym wlotem powietrza i LED-owy światłami. Wewnątrz Cadillac oferuje duży ekran dotykowy i całkowicie cyfrowe zegary.

Do tej pory CTS był pozycjonowany pomiędzy klasami średnią a wyższą średnią. Dzięki nowej, większej platformie, ma teraz bez problemu mierzyć się z konkurencją w postaci BMW 5 czy Mercedesa klasy E.

Pod maską Cadillac gra twardo. W ofercie znajdziemy 2-litrową jednostkę doładowaną o mocy 272 KM, 3,6-litrowe V6 o mocy 321 KM i całkowicie nowy silnik, również o pojemności 3,6-litra, z tymże wspomagany podwójnym doładowaniem. Efekt to 420 KM. Wszystkie silniki połączone są z 8-biegowymi automatami a napęd płynie na tylne koła. W dwóch słabszych opcjach jest możliwość zamówienia napędu AWD.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Można i tak na to spojrzeć - ale mnie nasuwa się pytanie, czy nie mogli tak od razu (to jest w 2001 roku) :strzela:

  airmatic, 2013-03-26 20:56:54
 • avatar
  zgłoś
  A ja wręcz przeciwnie - nieźle im wyszedł. :)

  Samuraj, 2013-03-26 19:16:00
 • avatar
  zgłoś

  Według mnie stylizuje się na Mercedesa Klasę E, z ornamentyką typową dla Cadillaców od 2001 roku i światłami trochę jak z czasów Chrisa Bangle. Wygląda to nieźle/właściwie/przyzwoicie - ale według mnie już nie tak charakternie.
  Może tego chciałby rynek. Może na żywo lub na zdjęciach w dziennym świetle będzie bardziej powalający. Ale na razie ja się od niego dystansuję

  airmatic, 2013-03-26 10:33:29
 • avatar
  zgłoś
  Wygląda jakby zjechał z boiska do futbolu amerykańskiego – to dobra rzecz. Pytanie czy zawojuje tylko rodzimy rynek czy też pogra o punkty w Europie.Zobacz artykuł
  auto motor i sport, 2013-03-26 09:25:19
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij