auto motor i sport poleca:

Cadillac CTS Sedan: american player

Poleć ten artykuł:

Wygląda jakby zjechał z boiska do futbolu amerykańskiego – to dobra rzecz. Pytanie czy zawojuje tylko rodzimy rynek czy też pogra o punkty w Europie.

Zobacz całą galerię

Nowy CTS prezentuje bardziej sportowy image niż dotychczas. Proporcje auta są lepsze a linie nadwozia o wiele bardziej dynamiczne. Szczególnie dobrze wygląda przód z ogromnym wlotem powietrza i LED-owy światłami. Wewnątrz Cadillac oferuje duży ekran dotykowy i całkowicie cyfrowe zegary.

Do tej pory CTS był pozycjonowany pomiędzy klasami średnią a wyższą średnią. Dzięki nowej, większej platformie, ma teraz bez problemu mierzyć się z konkurencją w postaci BMW 5 czy Mercedesa klasy E.

Pod maską Cadillac gra twardo. W ofercie znajdziemy 2-litrową jednostkę doładowaną o mocy 272 KM, 3,6-litrowe V6 o mocy 321 KM i całkowicie nowy silnik, również o pojemności 3,6-litra, z tymże wspomagany podwójnym doładowaniem. Efekt to 420 KM. Wszystkie silniki połączone są z 8-biegowymi automatami a napęd płynie na tylne koła. W dwóch słabszych opcjach jest możliwość zamówienia napędu AWD.

Tagi: Cadillac | CTS | sedan

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (3)

airmatic, 26 marca 2013, 19:56

Można i tak na to spojrzeć - ale mnie nasuwa się pytanie, czy nie mogli tak od razu (to jest w 2001 roku) :strzela:

Samuraj, 26 marca 2013, 18:16

A ja wręcz przeciwnie - nieźle im wyszedł. :)

airmatic, 26 marca 2013, 09:33

Według mnie stylizuje się na Mercedesa Klasę E, z ornamentyką typową dla Cadillaców od 2001 roku i światłami trochę jak z czasów Chrisa Bangle. Wygląda to nieźle/właściwie/przyzwoicie - ale według mnie już nie tak charakternie. Może tego chciałby rynek. Może na żywo lub na zdjęciach w dziennym świetle będzie bardziej powalający. Ale na razie ja się od niego dystansuję
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij