auto motor i sport poleca:

Camaro zaparkowało na dachu Subaru Outback

Poleć ten artykuł:

Policja wciąż ustala jak doszło do tego niecodziennego wypadku. W USA, w stanie Tennessee Chevrolet Camaro w niewytłumaczalny sposób zakończył swoją podróż na dachu Subaru Outback. 

Zobacz całą galerię

Zeszłego wieczoru w mieście Maryville, w stanie Tennessee, doszło do niewytłumaczonego póki co zdarzenia z udziałem Chevroleta Camaro i Subaru Outback. W wyniku niejasnych wciąż manewrów wykonanych przez kierowcę czerwonego Camaro, jego auto dosłownie zaparkowało na dachu Bogu ducha winnego Subaru. Pracownicy pobliskiego sklepu widzieli jedynie kierowcę Chevroleta wydostającego się z auta bez żadnych widocznych urazów. Całe szczęście w zajściu, poza autami, nikt nie ucierpiał.

Zdjęcia z tego zdarzenia wprawiają w osłupienie. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że załączone „fotki” to zwykły fotomontaż. Jednak uszkodzenia jakich podczas tego zdumiewającego „parkowania” doznało Subaru Outback utwierdzają nas, że nie są one dziełem amatorów photoshopa. Policja nadal stara się ustalić jakim sposobem kierowca Camaro zdołał wjechać swoim muscle carem na dach japońskiego kombi. 

Tagi: Chevrolet | Camaro | wypadek | parkowanie | USA

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij