auto motor i sport poleca:

Catherham zrobiony przez LEGO

Poleć ten artykuł:

Caterham, na prośbę fanów wypuści na rynek limitowaną serię klocków LEGO, sygnowanych brytyjską marką. Zabawką dla małych i większych chłopców będzie Caterham Seven.

Caterham LEGO

Caterham daje swoim klientom opcję samodzielnego zbudowania swojego samochodu, wówczas oczywiście cena jest niższa, a nabywca otrzymuje komplet potrzebnych części. Teraz, swojego Caterhama Seven w wersji mini będzie można też zbudować z klocków LEGO.

Od maja do września zeszłego roku, brytyjski producent aut sportowych otrzymał 10 tys. próśb od fanów, którzy domagali się wypuszczenia na rynek małych modeli samochodu zrobionych z klocków LEGO.

"LEGO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących klocki, więc stworzenie przez nich naszego samochodu to niebywały zaszczyt" - mówił David Ridley, dyrektor handlowy Caterhama.

Na razie nieznane są szczegóły dotyczące kompletu LEGO. Mówi się, że kolekcja będzie limitowana, nie wiadomo też w jakiej cenie.

Tagi: Caterham | Lego

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij