auto motor i sport poleca:

Cayenne od Mansory - bez umiaru!

Poleć ten artykuł:

Mansory Porsche Cayenne Zobacz całą galerię

Niektóre zmiany są bardzo radykalne. Z przodu w oczy kłuje ogromnych rozmiarów grill zderzaka ze srebrnymi "żebrami", wyglądający niczym maska Dartha Vadera z Gwiezdnych Wojen. 

Równie dramatyczne zmiany objęły tylną część nadwozia. Tutaj uwagę zwraca wielki dyfuzor oraz charakterystyczne dwie podwójne końcówki układu wydechowego. Dzięki zaś bocznym dokładkom progów, auto zostało poszerzone o 40 mm.

Cayenne w wykonaniu Mansory porusza się na 22-calowych felgach aluminiowych z przodu oraz o numer większych kołach z tyłu. Auto otrzymało też obniżone sprężyny zawieszenie, dzięki którym spoczywa teraz o 35 mm niżej oraz spore tarcze hamulcowe z zaciskami czterotłoczkowymi.

Wewnątrz samochodu pojawiły się nowe materiały w postaci włókna węglowego i aluminium. Może i Cayenne spod ręki Mansory zyskało trochę agresji i indywidualności, ale złotą zasadą tuningu powinien być umiar...

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 437 830 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Porsche | Cayenne | Mansory | tuning

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij